Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez mistinroots, 25 września 2010 r. o 12:15
obserwator napisał:
Kapłan na własną prośbę zrezygnował z funkcji dyrektora szkoły w Rogożnicy ,tuż po tym jak przegrał wybory do sejmiku wojewódzkiego .Pis załatwił jemu posade dyr wydziału sportu w UM Lublinie.Jak wiem długo tej posady nie utrzymał stąd wnioskuję, że tak bardzo inteligentny to on nie jest.
My wiemy co to znaczy zrezygnować na własną prośbę.Nie odbieraj człowiekowi szacunku i godności.To jest nasz najlepszy kandydat.Będę na niego głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
My wiemy co to znaczy zrezygnować na własną prośbę.Nie odbieraj człowiekowi szacunku i godności.To jest nasz najlepszy kandydat.Będę na niego głosował.
Możesz głosować na kogo chcesz, ale i tak wygra ten ,który zawsze wygrywa bo ma szacunek i uznanie u większości mieszkańców gminy.Mieszkańcy gminy oceniają po owocach pracy ,a nie po pustosłowiu. A jeśli Kaplon to wasz najlepszy kandydat no to nie chcę być z wami.Każdy ma takiego idola na jakiego zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYGODNIK PODLASKI przeprowadził telefoniczną sondę na ponad 100 losowo wybranych osobach dotyczącą wyborów na wójta gminy Międzyrzec, oto wynik: 50 proc. głosów - Roman Michaluk 35 proc. głosów - Mirosław Kapłan 15 proc. głosów - Marek Maleszyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TYGODNIK PODLASKI przeprowadził telefoniczną sondę na ponad 100 losowo wybranych osobach dotyczącą wyborów na wójta gminy Międzyrzec, oto wynik: 50 proc. głosów - Roman Michaluk 35 proc. głosów - Mirosław Kapłan 15 proc. głosów - Marek Maleszyk
Grupa reprezentacyjna 100 osób! To na pewno zadzwonili do wszystkich znajomych Michaluka. Czy na komórki też dzwonili? Sprytne, bardzo sprytne no i ciekawy chwyt propagandowy. Ale kto się da na to nabrać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TYGODNIK PODLASKI przeprowadził telefoniczną sondę na ponad 100 losowo wybranych osobach dotyczącą wyborów na wójta gminy Międzyrzec, oto wynik: 50 proc. głosów - Roman Michaluk 35 proc. głosów - Mirosław Kapłan 15 proc. głosów - Marek Maleszyk
WAZELINIARZE OD MICHALUKA PRZEGIELIŚCIE. NA NIC WASZE ZABIEGI. JEST DOBRZE - MICHALUK NIE WYGRAŁ W PIERWSZEJ TURZE. HI, HI, HI ............. ZABRAKŁO MU O,1%. HI, HI HI .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Możesz głosować na kogo chcesz, ale i tak wygra ten ,który zawsze wygrywa bo ma szacunek i uznanie u większości mieszkańców gminy.Mieszkańcy gminy oceniają po owocach pracy ,a nie po pustosłowiu. A jeśli Kaplon to wasz najlepszy kandydat no to nie chcę być z wami.Każdy ma takiego idola na jakiego zasługuje.
Nie mów mi jaki to gospodarz dla dobra gminy.Gdzie nie spojrzysz tam pusta fasada.Jest dobrym gospodarzem dla dobra swojej rodziny.A jak postępuje z kapitałem ludzkim? Może już wystarczy tej wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michaluk, niech Pan zabierze komputery swoim dzieciom, bo robią straszne zamieszanie na forum. Siejąc propagandę i oczerniając pozostałych kandydatów raczej nie zyska Pan uznania i dodatkowych głosów. Każdy wyborca orientujący się w Pańskiej " polityce " zdaje sobie sprawę z tego, co Pan zrobił albo i nie zrobił dla NASZEJ gminy. Proponuję wybrać osobę kompetentną i od zawsze udzielającą się w życiu społecznym i kulturalnym MIASTA i GMINY. Osobę, która większość swojego życia poświęciła na rozwój MIĘDZYRZECA i OKOLIC w każdym możliwym aspekcie. Osobę, która będzie wiedziała jak NAPRAWIĆ wszystko to, co jest ZŁE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grupa reprezentacyjna 100 osób! To na pewno zadzwonili do wszystkich znajomych Michaluka. Czy na komórki też dzwonili? Sprytne, bardzo sprytne no i ciekawy chwyt propagandowy. Ale kto się da na to nabrać....
Ciekawe wyciągasz wnioski.Tygodnik Podlaski to tuba Kapłona. To firma w ,której Kapłon jest prezesem wydaje tego brukowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe wyciągasz wnioski.Tygodnik Podlaski to tuba Kapłona. To firma w ,której Kapłon jest prezesem wydaje tego brukowca.
A ty też ciekawe wnioski wyciągasz. Cały czas mówiłeś nieudacznik. A tu popatrz prezes. A poczekaj trochę i zobaczysz a tu wójt. I takie to wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty też ciekawe wnioski wyciągasz. Cały czas mówiłeś nieudacznik. A tu popatrz prezes. A poczekaj trochę i zobaczysz a tu wójt. I takie to wnioski.
zgadza sie wystarczy ze dopilnuje sie komisje po wioskach i nie bedzie podrabiania list jak w poprzednich wyborach mezowie zaufania juz swoje zrobia i zobaczymy jakim poparciem cieszy sie obecny wojt he he juz niedlugo zaplaci rachunek i zostanie rozliczony a ciemne sprawki ujrza swiatlo dzienne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calineczka napisał:
zgadza sie wystarczy ze dopilnuje sie komisje po wioskach i nie bedzie podrabiania list jak w poprzednich wyborach mezowie zaufania juz swoje zrobia i zobaczymy jakim poparciem cieszy sie obecny wojt he he juz niedlugo zaplaci rachunek i zostanie rozliczony a ciemne sprawki ujrza swiatlo dzienne
masz racje tym razem nie damy sie oszukac i wyrolowac kto mieczem wojuje od miecza ginie Panie Kaplan niech Pan rusza do natarcia my z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kapłan, zostań Pan w tej swojej Białej! Nie trzeba nam tu takich wybawicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to: Kto nam zagwarantuje, że jutro wójt nie sprzeda domu w Zaściankach i zamieszka ? I zamieszka w Warszawie bo tam zgodnie z oświadczeniem majatkowym ma 2 mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Kapłan, zostań Pan w tej swojej Białej! Nie trzeba nam tu takich wybawicieli!
"]Mój Kapłanie już wieczór mój Kapłanie, wszystkie sondaże i poprzednie wybory pokazują na twą przegranę mój Kapłanie. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to: Kto nam zagwarantuje, że jutro wójt nie sprzeda domu w Zaściankach i zamieszka ? I zamieszka w Warszawie bo tam zgodnie z oświadczeniem majatkowym ma 2 mieszkania.
Własnie, kto da gwarancję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbicielka napisał:
"]Mój Kapłanie już wieczór mój Kapłanie, wszystkie sondaże i poprzednie wybory pokazują na twą przegranę mój Kapłanie. [/b]
Jeszcze mu nie zaświtało, a już sięgnął zmierzchu. Tak muszą skończyć marzyciele, którzy nic nie potrafią - Kapłanie. Dawny znajomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stało się Niektórzy nie mogą spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbicielka napisał:
"]Mój Kapłanie już wieczór mój Kapłanie, wszystkie sondaże i poprzednie wybory pokazują na twą przegranę mój Kapłanie. [/b]
a niech pokazuja co chca zycie i tak zweryfikuje wszystko he he cierpliwie czekaljmy uczciwie glosujmy oczywiscie na Pana Kaplana swoja droga dwa mieszkania w Wawce to ile wojt kasy kosi z naszej zamoznej gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mokradlo napisał:
a niech pokazuja co chca zycie i tak zweryfikuje wszystko he he cierpliwie czekaljmy uczciwie glosujmy oczywiscie na Pana Kaplana swoja droga dwa mieszkania w Wawce to ile wojt kasy kosi z naszej zamoznej gminy?
A ty widzę jesteś następnym nieudacznikiem życiowym który uważa że jak ktoś ma mieszkanie w wawie to pewnie kombinował i kradł. Weź siędo roboty to też sobie kupisz mieszkanie. A nie szlak cie trafia jak ktoś coś ma np. mieszkanie. Popracuj, otwórz firmę i zarabiaj pieniądze mamy demokrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że zaczęto segregować ludzi na nieudaczników i tych którzy sobie dobrze radzą. Większość z nas należy do tej grupy po środku, czyli ma tyle ile ma ale ma. Zawsze jednak pewne podejrzenia budzi fakt posiadania wielkiego majątku . Podejrzane jest to tym bardziej gdy nie ma uzasadnienia w poborach ani w oświadczeniach majątkowych. Skoro majątku nie odziedziczyli po rodzinie to być może mieli farta i jak Piskorski prezydent Wawy, wygrali w kasynie. Warto jednak poznać źródło pochodzenia majątku bo to dużo mówi o człowieku, jego charakterze i określa jego wartość moralną. Nie wszyscy ludzie cenią bogactwo ponad wszystko i dla zdobycia kasy są gotowi kraść, kłamać a nawet posuwać się do zbrodni. To dobrze że są ludzie normalni dla których kasa owszem jest ważna ale ważniejsza jest rodzina, miłość, życzliwość ludzka i zwykła uczciwość. Pozdrawiam wszystkich normalnych. Enia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 80

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...